Позвонить
Позвонить
Головна
Послуги
Зимові сади

Зимові сади

Монтаж, скління, установка зимових садів в місті Київ

Що являє собою в вашому розумінні традиційний зимовий сад? Як правило, подібні приміщення облаштовуються в приватних будинках, торгово-розважальних закладах, офісних і корпоративних будівлях.

Зимовий сад - це окрема "річна" кімната з максимальною площею скління з наявністю або відсутністю додаткового опалення.

Зазвичай зимові сади облаштовуються на самих верхніх поверхах будівель - це дозволяє забезпечити доступ для сонячних променів в будь-який час доби і в будь-який період року. Виконуються вони у вигляді куполів або звичайних кімнат з 2-4 повністю світлопрозорими стінами.

Наші пропозиції

Наша компанія має величезний досвід проектування, будівництва та облаштування традиційних зимових садів, що дозволяє запропонувати для кожного клієнта унікальний індивідуальний варіант з урахуванням особливостей будови, потреб і побажань замовника.

Світлопрозорі конструкції, які використовуються для облаштування стін, покрівлі, перегородок, виготовляються з високоміцного алюмінію. Це гарантує міцність, надійність, довговічність і відмінну естетику будь-яких споруд.

Скління фасаду та покрівлі зимових садів виконується з використанням високоміцного загартованого скла з відмінною светопропускаемостью. Це дозволяє забезпечувати необхідне освітлення для рослин протягом всього року і при цьому гарантує безпеку для відвідувачів.

Де затребувані сучасні зимові сади? Подібні рішення користуються популярністю серед власників:

Скляні двері, перегородки і покрівля є основними елементами зимового саду поряд з каркасом конструкції. Від того, наскільки грамотно і професійно спроектовано це приміщення, багато в чому залежить його функціональність, практичність і довговічність.

Зимовий сад - це дорого і елітно, це показник гарного смаку і відповідного статусу власника. Унікальна архітектура будівель робить їх єдиними в своєму роді і серйозно впливає на цінник при перепродажі.

Проектування фасадів, дверей, вікон, перегородок та інших елементів зимового саду має виконуватися з урахуванням особливостей конкретного будови. Уніфікованих варіантів в даному випадку просто не існує, тому краще всього довірити облаштування подібних приміщень грамотним і досвідченим професіоналам.

Ціна відома заздалегідь

Вона фіксована. Ми складаємо план і кошторис в день приїзду консультанта

Гарантія на роботи

На всі виконані роботи ми даємо офіційну гарантію 5 років

Власне виробництво

Ми виготовляємо конструкції на власному виробництві і зварювальній дільниці

Cертифіковані спеціалісти

Над вашим об'єктом будуть працювати сертифіковані майстри

Розрахунок вартості безкоштовно

Заповніть форму і з Вами зв'яжеться наш консультант

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua

Онлайн заявка