Позвонить
Позвонить
Головна
Послуги
Конструкції з чорного металу

Конструкції з чорного металу

Виробництво і монтаж конструкцій з чорного металу в місті Київ

Чим відрізняються сучасні алюмінієві фасади офісних будівель від промислових ангарів або критого навісу на ринку? Технологічно - практично нічим, адже в обох випадках в якості несучих елементів використовуються металеві конструкції.

Безумовно, алюміній останнім часом отримав якнайбільше поширення. Це міцний і легкий матеріал, єдиним мінусом якого є висока ціна. Якщо ми говоримо про необхідність швидкого й економічного зведення нових будівель, будівель, споруд, промислових цехів, критих ринків, конструкції з чорного металу як і раніше залишаються максимально затребуваними.

Цей метал має більш ніж доступну вартість, тому при грамотно проведені заходи по захисту від корозії, його використання повністю економічно обгрунтовано. Офіси, торгово-розважальні центри, логістичні комплекси, складські приміщення, виробничі цехи, літакові ангари вимагають надійних і міцних профілів, рам, кріплень з чорного металу.

Основна сфера використання

Для такого застосування, як скління фасаду краще використовувати алюмінієві або нержавіючі конструкції. Однак, якщо мова заходить про необхідність будівництва, наприклад, швидкомонтованих споруд, то в якості основних несучих елементів найкраще підібрати конструкції з чорного металу.

Від чого залежить вартість подібних конструкції? Перш за все, від призначення, особливостей застосування, марки металу, складності виробництва, параметри готового споруди (висота, вага, довжина несучих елементів).

При цьому конструкції з чорного металу мають суттєву перевагу перед аналогами: вони досить дешеві, гранично міцні, довговічні і стійкі до зносу. Їх можна замовити в будь-якому необхідному вам кількості і обсязі, при цьому вам необхідно тільки забезпечити додатковий захист від корозії.

Для цього можуть використовуватися різні технології, серед яких:

Використання конструкцій з чорного дозволяє істотно знизити витрати на будівництво, реконструкцію, реставрацію будівель і споруд. Вони забезпечують необхідну міцність і при цьому легко обробляються будь-якими інструментами. Будівництво будівель займає менше часу, при цьому економиться час і оптимізуються трудовитрати персоналу.

Ціна відома заздалегідь

Вона фіксована. Ми складаємо план і кошторис в день приїзду консультанта

Гарантія на роботи

На всі виконані роботи ми даємо офіційну гарантію 5 років

Власне виробництво

Ми виготовляємо конструкції на власному виробництві і зварювальній дільниці

Cертифіковані спеціалісти

Над вашим об'єктом будуть працювати сертифіковані майстри

Розрахунок вартості безкоштовно

Заповніть форму і з Вами зв'яжеться наш консультант

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua

Онлайн заявка