Позвонить
Позвонить
Головна
Послуги
Алюмінієві конструкції

Алюмінієві конструкції

Алюмінієві конструкції – виробництво, встановлення, купити Київ в місті Київ

В останні кілька років алюміній і його сплави стали основним матеріалом для виробництва вікон, дверей, фасадів, поручнів і огорож, офісних перегородок та інших металоконструкцій. Основний напрямок, де затребувані алюмінієві конструкції, це засклення і внутрішнє наповнення будівель і споруд.

Популярність і затребуваність алюмінію в якості основної сировини досить легко з'ясовна: металл відрізняє висока міцність, стійкість до корозії і довговічність. При цьому він досить легкий, що дозволяє створювати досить складні конструкції.

Алюмінієві фасадні системи, наприклад, відрізняє ефектний і в той же час строгий і елегантний вигляд. Двері, вікна та перегородки їх цього металу в поєднанні зі склом чудово виглядають в будь-якому типі інтер'єрного оформлення.

 

Чому ваш вибір - конструкції з алюмінію

Безумовно, на ринку сьогодні присутній величезний вибір сучасних матеріалів. Однак саме алюміній в даний час вважається беззаперечним лідером по затребуваності.

Фасадні алюмінієві системи і будь-які інші конструкції з металу мають ряд незаперечних переваг, до числа яких можна віднести:

Крім того, двері алюмінієві та інші вироби на основі цього металу відрізняються простотою монтажу і відмінною ремонтопридатністю. Це найкраще вкладення коштів з мінімальною самоокупністю.

Ціна відома заздалегідь

Вона фіксована. Ми складаємо план і кошторис в день приїзду консультанта

Гарантія на роботи

На всі виконані роботи ми даємо офіційну гарантію 5 років

Власне виробництво

Ми виготовляємо конструкції на власному виробництві і зварювальній дільниці

Cертифіковані спеціалісти

Над вашим об'єктом будуть працювати сертифіковані майстри

Розрахунок вартості безкоштовно

Заповніть форму і з Вами зв'яжеться наш консультант

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua

Онлайн заявка