Позвонить
Позвонить
Головна
Послуги
Навісні вентильовані фасади

Навісні вентильовані фасади

Навісні вентильовані фасади купити Київ в місті Київ

Фасади світових торгово-розважальних центрів виконують так, щоб вони гармонійно впліталися в будівлю, формуючи неповторний вигляд.

Найбільш часто використовується навісний вентильований фасад зі сталевою облицюванням. На відміну від інших матеріалів, сталеві панелі по події значного проміжку часу не тьмяніють, завдяки чому фасад завжди має привабливий вигляд. До того ж, розвиток нових технологій дозволило знизити ціни на такий матеріал.

Навісний вентильований фасад - це відносно нове для України, але вже досить давно використовується в усьому світі рішення в області сучасної облицювання фасадів. З його допомогою можна не тільки надати ефектний і естетичний вигляд будь-якій будові, а й забезпечити ефективну тепло і шумоізоляцію.

Навісний фасад вентильованого типу може мати різне виконання: конструкції відрізняються як за своїм зовнішнім виглядом, так і по використаним матеріалам. Проте, загальні конструктивні принципи залишаються однаковими і аналогічними.

Особливості монтажу

Монтаж вентильованого фасаду можливо виконати практично на будь-якій поверхні. При цьому проводиться надійне кріплення до існуючої фасадній стіні особливої системи конструкцій з алюмінієвих або сталевих профілів.

Кронштейни різного розміру дозволяють нівелювати всі дефекти і нерівності основної стіни: припустимо перепад відхилень від горизонталі до 60 мм. Монтаж навісного фасаду виконується з одночасним утепленням всієї конструкції мінеральною ватою, базальтовим волокном, пінополістиролом та іншими матеріалами, які обговорюються з замовником.

Дотримуються всі технологічні норми і стандарти, обладнується вітрової бар'єр, який перешкоджає вивітрювання і накопиченню надлишків вологи. До готової конструкції прикріплюється матеріал облицювання, виконаний їх композитних, пластикових або сталевих матеріалів.

Основне призначення облицювання полягає в забезпеченні захисту фасаду, також вона виконує декоративну роль. Облицювальні панелі можна підібрати в будь-яких кольорах, а їх термін служби при професійній установці досягає декількох десятків років зі збереженням ідеального зовнішнього вигляду.

У чому "фішка" вентильованих фасадів

Головна особливість і перевага подібних систем - це наявність так званого "повітряного зазору" між облицюванням і утеплювачем. Монтаж фасадних систем подібного типу забезпечує поліпшені експлуатаційні властивості і характеристики будь-якої будівлі.

Повітря постійно знаходиться в русі, завдяки чому на фасаді ніколи не скупчуються надлишки вологи. Це дозволяє економити на опаленні взимку і кондиціонуванні влітку, мінімізуючи теплові втрати будівель будь-якого типу і призначення.

До переваг використання навісних вентильованих фасадів можна віднести:

Крім того, вентильований фасад позволяетпроводіть будь-які інженерні комунікації, не порушуючи при цьому естетику будівлі.

Ціна відома заздалегідь

Вона фіксована. Ми складаємо план і кошторис в день приїзду консультанта

Гарантія на роботи

На всі виконані роботи ми даємо офіційну гарантію 5 років

Власне виробництво

Ми виготовляємо конструкції на власному виробництві і зварювальній дільниці

Cертифіковані спеціалісти

Над вашим об'єктом будуть працювати сертифіковані майстри

Розрахунок вартості безкоштовно

Заповніть форму і з Вами зв'яжеться наш консультант

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua

Онлайн заявка