Позвонить
Позвонить
Головна
Послуги
Вікна

Вікна

Алюмінієві вікна – виробництво, встановлення, купити Київ в місті Київ

Якісні алюмінієві вікна в даний час досить затребувані, що не дивно. Це досить сучасне і технологічне рішення, яке дозволяє забезпечити захист приміщень від будь-яких зовнішніх впливів.

Вікна та двері алюмінієві сьогодні виготовляються будь-якої форми і розмірів. ви маєте можливість точно підібрати кольори рами під ваш інтер'єр та екстер'єр. Різноманітні варіанти монтажу забезпечують горизонтальне і вертикальне відкривання з урахуванням особливостей будь-якої будівлі.

Скляна покрівля, стандартні фасади, зимові сади - сфера використання вікон з алюмінію досить обширна. Вони вважаються гранично універсальними конструкціями, які ідеально підходять для будь-яких типів будівель та споруд.

Архітектори та дизайнери виділяють алюмінієві вікна з безлічі аналогів, так як з цими конструкціями дуже легко працювати. Вони відрізняються невеликою вагою і при цьому володіють величезним запасом міцності - це дозволяє застосовувати вікна з алюмінію в тих місцях, де немає можливості використовувати важкий аналог з металопластику.

Максимальний спектр застосування

Алюмінієві вікна - це сучасні світлопрозорі конструкції, які використовуються в побутовому і промисловому будівництві. Їх застосування максимально широко:

СПОК-конструкції з алюмінію, які використовуються в сучасних вікнах, відповідають найжорсткішим стандартам і нормам будівництва. Вони міцні, стійкі до зношування, довговічні і надійні, недорогі і практичні у використанні, догляді та обслуговуванні.

Існує два основні різновиди алюмінієвих вікон:

У першому випадку використовується однокамерний алюмінієвий профіль без додатково термовставки. Холодні алюмінієві вікна чудово захищають від осінньої вогкості, пилу і бруду зовні приміщень. Відносно непогано можна зберегти тепло при певних умовах.

Подібні варіанти найчастіше використовують при облаштуванні фасадних систем, скління вхідної групи, а також приватних лоджій або балконів. Це варіант першої лінії захисту для неопалюваних або погано опалюваних приміщень.

"Теплі" вікна з алюмінію - це, як мінімум, 3-4 камерний профіль з кількома склопакетами. Подібне рішення використовується для скління квартир, приватних будинків, офісів, громадських закладів. Теплі вікна забезпечують відмінну теплоізоляцію і захищають від стороннього шуму з вулиці.

Ціна відома заздалегідь

Вона фіксована. Ми складаємо план і кошторис в день приїзду консультанта

Гарантія на роботи

На всі виконані роботи ми даємо офіційну гарантію 5 років

Власне виробництво

Ми виготовляємо конструкції на власному виробництві і зварювальній дільниці

Cертифіковані спеціалісти

Над вашим об'єктом будуть працювати сертифіковані майстри

Розрахунок вартості безкоштовно

Заповніть форму і з Вами зв'яжеться наш консультант

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua

Онлайн заявка