Позвонить
Позвонить
Головна
Послуги
Конструкції з нержавіючої сталі

Конструкції з нержавіючої сталі

Конструкції з нержавіючої сталі – виробництво, встановлення, купити Київ в місті Київ

Якими бувають фасади в будь-якому будинку, споруді, будову? У наше століття сучасних технологій людина практично не обмежений в матеріалах, тому давно вже нікого не дивують алюмінієві фасади, нарівні з конструкціями з нержавіючого та чорного металу.

Метал в якості основи конструкцій використовується досить давно. Це більш простий і доступний матеріал в порівнянні з будь-яким іншим (деревом, бетоном, пластиком). У співвідношенні ваги і міцності він практично не має конкурентів, що дозволяє використовувати всілякі металеві сплави в якості основи багатьох споруд.

Оздоблення фасадів металевими елементами - це надійно, довговічно, міцно і при цьому досить стильно і ефектно. Недарма багато відомі архітектори зі світовим ім'ям використовують саме метал для внутрішнього облаштування та зовнішнього оздоблення фасадів.

Ідеальним варіантом для застосування в будівлях і спорудах вважається нержавіюча сталь - металеві сплави, леговані нікелем, хромом, молібденом, марганцем, цинком та іншими хімічними елементами.

 

Де затребувані конструкції з нержавіючої сталі

Нержавіючі стали відрізняються високою стійкістю до корозійних процесів - це дозволяє використовувати їх в самих жорстких і суворих умовах експлуатації. Морський клімат, підвищена вологість, різкі перепади температур, кислотні та лужні середовища - все це "дрібниці", не варті вашої уваги, якщо у вашому будинку присутні посилені елементи з нержавійки.

Де затребувані металоконструкції з нержавіючих сплавів? Фахівці використовують їх для будівництва та облаштування:

Розсувні системи, вентильовані фасади, елементи освітлення, рекламні площі бігбордів - практично в кожному елементі і ланці будь-якого сучасного будинку присутні конструкції з нержавіючої сталі.

Офіси, торгові центри, магазини, банківські установи, фізкультурно-оздоровчі комплекси, кафе і ресторани - сфера використання металоконструкцій максимально широка і дозволяє оптимізувати ваші витрати на експлуатацію та обслуговування будівель і споруд.

Ціна відома заздалегідь

Вона фіксована. Ми складаємо план і кошторис в день приїзду консультанта

Гарантія на роботи

На всі виконані роботи ми даємо офіційну гарантію 5 років

Власне виробництво

Ми виготовляємо конструкції на власному виробництві і зварювальній дільниці

Cертифіковані спеціалісти

Над вашим об'єктом будуть працювати сертифіковані майстри

Розрахунок вартості безкоштовно

Заповніть форму і з Вами зв'яжеться наш консультант

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua

Онлайн заявка