Позвонить
Позвонить
Головна
Послуги
Розсувні конструкції

Розсувні конструкції

Розсувні конструкції – виробництво, встановлення, купити Київ в місті Київ

Відмінне рішення для офісних і торгових центрів в комплектації з датчиками наближення для автоматичного відкривання / закривання

Алюмінієві фасади, вікна, двері та інші конструкції на основі металу і скла відрізняють такі робочі характеристики, як висока міцність, стійкість до зношування, естетика зовнішнього вигляду і простота догляду. Сьогодні ви можете замовити найрізноманітніші елементи, виконані з алюмінію і інших матеріалів для закладів і установ будь-якої спрямованості.

Офіси, готелі, ресторани і казино, кафе, торгово-розважальні центри, гіпермаркети, корпоративні будівлі - сфера використання сучасних світлопрозорих конструкцій максимально широка. Серед величезного розмаїття подібної продукції особливе місце займають розсувні конструкції.

 

Переваги розсувних систем

Розсувні вікна і двері можуть використовуватися на балконах і лоджіях, у вхідних порталах, в зимових садах, в офісах і в приватних будинках. Грамотно спроектований і професійно встановлений розсувний комплекс має ряд істотних переваг, серед яких:

Сучасні розсувні алюмінієві вікна і двері користуються підвищеним попитом на ринку. Особливо великий попит на них у власників невеликих за площею приміщень, в яких бажано максимально ефективно використовувати кожен зайвий квадратний метр.

Не потрібно відкривати двері вашого офісу, магазину або балкона на себе, адже досить легкого зусилля для того, щоб елемент конструкції плавно перемістився уздовж профілю, відкривши вам доступ.

Де замовити

Розсувні системи будь-якої складності, виконані з використанням міцних і довговічних матеріалів, ви завжди можете замовити на нашому сайті. Скляні двері та вікна, скляні перегородки та стулки - все це відноситься до категорії розсувних конструкцій і може бути виготовлено і спроектовано в найстисліші терміни.

Ми відповімо на будь-які питання і проконсультуємо при необхідності. Допоможемо визначитися з вибором, запропонувавши оптимальні варіанти з найкращим співвідношенням ціни і якості.

Ціна відома заздалегідь

Вона фіксована. Ми складаємо план і кошторис в день приїзду консультанта

Гарантія на роботи

На всі виконані роботи ми даємо офіційну гарантію 5 років

Власне виробництво

Ми виготовляємо конструкції на власному виробництві і зварювальній дільниці

Cертифіковані спеціалісти

Над вашим об'єктом будуть працювати сертифіковані майстри

Розрахунок вартості безкоштовно

Заповніть форму і з Вами зв'яжеться наш консультант

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua

Онлайн заявка