Позвонить
Позвонить
Головна
Послуги
Двері

Двері

Алюмінієві двері – виробництво, встановлення, купити Київ в місті Київ

Двері алюмінієві - це відмінний варіант для вашого офісу, ресторану, кафе, торгово-розважального центру, казино, магазину або будь-якого іншого закладу.

Вони відрізняються чудовими робочими характеристиками, серед яких:

Наша компанія пропонує професійне проектування, виготовлення і монтаж алюмінієвих дверей будь-якого розміру. Беремося за найскладніші замовлення і готові задовольнити запити найвимогливіших покупців. Якщо ви шукаєте найкраще співвідношення ціни і якості, двері і вікна алюмінієві нашого виробництва стануть оптимальним вкладенням коштів.

 

Як вибрати двері з алюмінію

Алюмінієві вхідні групи, фасадні комплекси, межофісние перегородки, міжкімнатні двері - варіантів використання пропонованих вашій увазі виробів безліч. Кожен з них має свої особливості і нюанси, які необхідно враховувати при замовленні.

Умовно виробники всі існуючі дверні конструкції ділять на дві категорії - вхідні та міжкімнатні. Один від одного вони відрізняються, перш за все, виконанням. Вхідні двері з алюмінієвих сплавів повинні бути максимально міцними, тому їх спеціально роблять більш масивними. Внутрішні скляні двері з алюмінію найчастіше відрізняє виражений стиль, ефектність і елегантність.

Конструкції відрізняються за кількістю стулок: з однією, двома або кількома. Одностулкові варіанти використовуються в приміщеннях з невисокою прохідністю персоналу або відвідувачів. Якщо потік клієнтів великий (гіпермаркети, торгово-розважальні центри), доцільно замовити двері з декількома стулками.

Тип відкривання

Проектування фасадів, вхідних груп і міжкімнатних приміщень повинно враховувати тип відкривання майбутніх дверних алюмінієвих конструкцій. Тут можуть використовуватися такі варіанти, як:

Крім того, двері можуть бути теплого або холодного типу: перший варіант використовується для зовнішньої установки, другий - для внутрішньої. Теплі двері дозволяють істотно економити на опаленні і вентиляції, але при цьому вони трохи дорожче холодних конструкцій.

Ціна відома заздалегідь

Вона фіксована. Ми складаємо план і кошторис в день приїзду консультанта

Гарантія на роботи

На всі виконані роботи ми даємо офіційну гарантію 5 років

Власне виробництво

Ми виготовляємо конструкції на власному виробництві і зварювальній дільниці

Cертифіковані спеціалісти

Над вашим об'єктом будуть працювати сертифіковані майстри

Розрахунок вартості безкоштовно

Заповніть форму і з Вами зв'яжеться наш консультант

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua

Онлайн заявка